СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ - ТУРЦИЈА

АНТАЛИЈА - термин: 28.09. | 6 ноќи, 7 дена

 • LOXIA COMFORT BEACH ALANYA 5*
6 UAI - 489€ по лице
 
 • SEA LIFE KEMER RESORT 5*
6 UAI - 629€ по лице
 
 • LOXIA COMFORT BEACH SIDE
6 UAI - 529€ по лице
 
 • SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA 5* SIDE
6 AI - 599€ по лице
 
 • HORUS PARADISE LUXURY RESORT & SPA 5* SIDE 
6 UAI - 629€ по лице

Вклучено во цената:
✈️  Директен лет Скопје-Анталија-Скопје
✔️ Аеродромски такси
🚌 Трансфер на релација аеродром-хотел-аеродром

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ - ХОТЕЛИ ВО СРБИЈА

HOTEL PUTNIK 4* КОПАОНИК | 23.ОКТОМВРИ

престој во период: 20.10-24.10.2023
 • 2 ноќевања / 3 дена на услуга полупансион = 110€ по лице
 • 3 ноќевања / 4 дена на услуга полупансион = 165€ по лице
 • Деца до 12 години престојуваат ГРАТИС (со 2 возрасни лица, максимум 2 деца)
 • Сместување во двокреветни соби тип "Standard Room"
- Вклучено користење на Wellness&Spa центарот (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања), фитнес центар, надворешен паркинг и детско катче.
- Во цената не е вклучена туристичка такса за престој и хотелско осигурување 1,2€ по лице/ден, 0.8€ за деца 7-15 години.

HOTEL ZEPTER 4* ВРЊАЧКА БАЊА | 23.ОКТОМВРИ

престој во период: 20.10-23.10.2023
 • 3 ноќевања со појадок од 135€ по лице
 • 3 полупансиони од 179€ по лице
 • Сместување во двокреветни соби тип "Lux Double Room"