ХОТЕЛ РАДАН *** Пролом Бања


ВЕЛИГДЕНСКИ и ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ: 21.04 - 25.04.2022 и 29.04 - 02.05.2022

ПАКЕТ ЦЕНА: 59 € ПО ЛИЦЕ / ден

Мин. престој: 3 ноќевања / 4 дена


Во цената е вклучено:

 • Сместување на база полн пансион во двокреветни соби
 • Секојдневно користење на велнес центарот: сауна, солена соба, парна бања, џакузи со лековита Пролом вода, топли клупи, внатрешен базен
 • Забавни содржини за деца: детски аниматори, игри без граници, спортски и музички игри
 • Корпа со овошје во велнес центарот
 • Теретана и фитнес сала
 • Користење на сала за забава (Sony, пинг понг, билијард, пикадо)
 • Утринска гимнастика со физиотерапевт
 • Вежби во базен
Попусти за деца:
 • Деца до 9 години се сместуваат бесплатно (во придружба на двајца возрасни)
 • Деца од 9 до 14 години плаќаат 50% од наведената цена (во придружба на двајца возрасни)
 • За две или повеќе деца сместување во фамилијарна соба или апартман со доплата 15 € од ден