Хотелот се наоѓа на самиот кеј на езерото и 10 минути оддалеченост од центарот на градот пеш. Хотелот располага со 32 соби или 76. Собите се опремени со: Kлима уред, мини бар, LCD телевизор, кабловска телевизија,WIFI, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш кабина и сеф. По барање на гостите се обезбедува и бебешко креветче, полнач за телефони или пегла за алишта. Новите Smart соби се опремени со најсовремен систем за греење и ладење кој автоматски ја регулира температурата во собата и обезбедува идеални услови за нашите гости во секој период од годината. Хотелот има бесплатен паркинг за своите гости пред самиот објект, кој служи само за гостите на хотелот.

ЦЕНОВНИК ЗА 2023 ГОДИНА

ХОТЕЛ СУ 01.01.2023 - 31.03.2023
01.11.2023 - 28.12.2023
01.04.2023 - 31.05.2023
01.10.2023 - 30.10
.2023
01.06.2023 - 30.09.2023
“Economy” Двокреветна соба23 €25 €28 €
Двокреветна соба со балкон24 €27 €29 €
Двокреветна Смарт Де Лукс26 €29 €33 €
Двокреветна Superior30 €32 €38 €
Доплата за дете 7-14 години12 €17 €20 €
  • Цените понудени во табелата се по лице за ноќевање со појадок, со вклучени туристичка такса и ДДВ;
  • Деца до 7 години - 100% попуст
  • Деца од 7 до 14 години - 50% попуст
  • Доплата за вечера 9 евра за возрасни