ХОТЕЛ БОГРАД *** – Струга

Hotel Bograd – Apartments & Lounge се наоѓа во срцето на градот, во познатата струшка чаршија, на само 100 метри од Охридското Езеро и реката Црни Дрим. Тоа е одлична почетна точка за прошетки и истражување на градот полн со историја и позната архитектура. Со повеќе од 1000 м2 и капацитет од 22 модерни и луксузни соби, Ви нудиме уникатно и незаборавно искуство. Со нашиот иновативен пристап кон дизајнот на хотелот и извонредната услуга од нашиот персонал, се стремиме да станеме Вашиот прв препознатлив избор во Струга. Сите соби се климатизирани, опремени со ТВ, телефон сеф мини бар, сет за кафе и чај, купатило и бесплатен WI-FI .

ЦЕНОВНИК ЗА 2023 ГОДИНА

ХОТЕЛ БОГРАД 4*НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОКПОЛУПАНСИОН
Еднокреветна соба50 €61 €
Двокреветна соба61 €72 €

  • Цените понудени во табелата за сместување во Двокреветна соба, се дадени за двајца/по ден за услуга ноќевање со појадок / ноќевање со појадок и вечера
  • Во цената  е вклучена туристичка такса
  • Деца до 6 години - 100% попуст
  • Доплата од 15 еур. за трето и четврто лице во соба (трокреветна и четирикреветна соба)