HARMONIJA LUXURY MOUNTAIN HOTEL & SPA KOPAONIK

Локација: Хотелскиот комплекс е лоциран во викенд населбата Копаоник, на 2.5 км од најблискиот ски лифт.
Сместување: Сите соби се опремени со ТВ, мини чајна кујна, сопствен тоалет, фрижидер и апартат за кафе.
Услуга: BB (ноќевање со појадок) или НВ (полупансион)
Хотелски содржини: ресторан, бар, Wi-fi интернет, паркинг, СПА центар, внатрешен базен.

НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2023/2024


ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:
 • Престој на база ноќевање со појадок (шведска маса)
 • Користење на Wellness&Spa центарот кој содржи (финска сауна, солена соба, парна бања, топли клупи, салон за масажа)
 • Затворен базен, димензии 9 x 4,5 m со џакузи, длабок 1,5 m
 • Отворен базен, димензии 12 x 4,5 m, длабочина 1,5 m
 • Секојдневно чистење на собите и промена на пешкири

​ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
 • Туристичка такса за престој: возрасни 1 €, деца од 7-15 години 0,50 € (плаќање на рецепција)
 • Користење на масажи (според ценовник на хотелот)

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
 • Доплата за еднокреветна соба +75%
 • Доплата за вечера изнесува 12,76 € по лице. Деца до 12 години -30% попуст
 • Доплата за деца: 17 € за деца 5-12 години
 • Доплата за возрасни: 25 €