HOTEL SPLENDID Conference & Spa *****

Понудата важи за престој : 13.02. - 14.02.2021 или 14.02. - 15.02.2021 

→2 дена / 1 ноќевања со појадок + СПА
Цена по лице за сместување во двокреветна соба: 79 €


Во цената е вклучено:
- Едно ноќевање со појадок во супериор соба
- Шампањ и слатко изненадување
- Романтична вечера во соба
- Користење на Спа центар (затворен базен, финска и сауна, простор за релаксација и теретана)
- 20% попуст на СПА третмани
- Одјавување доцна до 18:00 часот
- Бесплатен Wi-Fi
- Обезбеден паркинг