Hotel Solaris **** - Врњачка бања

3 дена / 2 ноќевања со појадок +  СПА + Масажи + Вино
Цена за 2 лица во двокреветна соба: 219 € 


→4 дена / 3 ноќевања со појадок +  СПА + Масажи + Вино
Цена за 2 лица во двокреветна соба: 307 €

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Вино за добродојде
- Секојдневно користење на СПА центар (затворен базен со солена вода, финска и руска сауна, парна бања, солена соба, џакузи, финтес) - дозволен еден влез дневно.
- Поклон масажа
- Поклон романтична купка со шампањац и свеќи
- Паркинг
- Интернет

Во цената не е вклучено :
- Туристичка такса и осигурување 1,1 € по лице на ден