Regent Porto Montenegro *****

Понуда за престој во период: 08.02-15.02.2021 (Недела на љубовта)

→3 дена / 2 ноќевања
Цена по лице за сместување во двокреветна соба: 198 €


Во цената е вклучено:
- 2 ноќевања во делукс соба со поглед на море
- Роматичен поклон - пенливо вино (Proseco) и чоколадни бомбони
- 50% попуст на сите масажи

Во цената не е вклучено:
- Романтична вечера 44 € по лице
- Туристичка такса