WELLNESS LUX ПАКET - HOTEL RADAN*** Пролом бања

→3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера + користење на Wellness центар
Цена по лице во двокреветна соба: 122 € 


Во цената е вклучено:
Сместување во двокреветни соби на база на полни пансиони.
Секојдневно користење на новиот Wellness центар, отворено-затворен базен, 5 сауни (3 фински, инфраред и био сауна), 2 солени соби, џакузи базен со лековита Пролом вода, џакузи базен со лековита Пролом вода и морска сол.
- Пролом море, парна бања, Kneipp патекa, тoпли клупи, внатрешен базен.
Користење на теретана и фитнес сала
Користење на салата за рекреација (билијар, пинг понг, пикадо).
Корпа со овошје во Wellness центарот.
Секојдневно користење на базенот на отворено со мини аква парк во летните месеци.
Утринска гимнастика со физиотерапевт.
Вежби во базен.
 
Поволности за семејства:
- Децата дo 9 години престојуваат гратис (придружени со 2 возрасни лица)
- Децата од 9 дo 14 години плаќаат 50% од наведената цена (придружени со 2 возрасни лица)
 
Дополнителни поволности:
· Грижа за децата во детската игротека секој работен ден од 09 до 15 часот
· Бесплатен WiFi
· Игротека на отворено