HOTEL MONA **** - Златибор


→4 дена / 3 ноќевања со појадок + СПА
Цена по лице за сместување во двокреветна соба: 170 €


Во цената е вклучено:
- Бесплатно користење  СПАцентар (базен, 2 топли базени, теретана, сауни, парна бања)
- Романтична вечера во ресторанот Перун со шише црвено или бело вино бесплатно

Во цената не е вклучено:
- Туристичката такса не е вклучена во цената 1,1 € по лице на ден.