Hotel Izvor ***** - Аранѓеловац

→2 дена / 1 ноќевања со појадок и вечера + СПА + масажа
Цена за 2 лица во DBL соба: 200 € 
Цена за 2 лица во SUPERIOR соба: 230 € 

Цена за 2 лица во APARTMAN: 310 €
Цена за 2 лица во SUPERIOR APARTMAN: 400 €

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок и вечера

- Неограничено користење на спа центарот
- Релакс масажа за двајца во траење од 25 минути