ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА ВО ХОТЕЛ MАВРОВО 3* (Фершпед)

Хотелот Маврово (Фершпед) се наоѓа на 1,8 км одалеченост од центарот на Маврово, веднаш до ски-лифтот.  Има директен пристап до ски патеките, бар, ресторан и бесплатен Wi-Fi. Исто така хотелот нуди ски соба за багаж и услуга за изнајмување ски. Во самиот хотел има  банкомат и продавница за сувенири и бесплатен паркинг. 
ХОТЕЛ МАВРОВО 3* (ФЕРШПЕД)2 HB3HB
Еднокреветна соба120 €173 €
Двокреветна соба176 €254 €
Апартман за 3 лица250 €360 €
Апартман за 4 лица310 €445 €
Новогодишна понуда за престој во период 30/12-02/01/22
  • Цените во табелата се понудени по соба за  полу пансион
  • Деца до 2 години - 100% попуст;
  • Деца од 2 до 7 години - 50% попуст;
  • Дополнително лице: 30 € на ден;
